ضمانت اورجینال بودن کالا

تمامی کالاهای سفارش داده شده به آلیش لند، از وب سایت برندهای مشهور و فروشگاه های معتبر در سطح جهان خریداری میشوند ، آلیش لند این ضمانت را به مشتریان عزیز میدهد که اصالت اورجینال بودن تمامی سفارش ها و کالاها از طریق آلیش لند تائید میشوند .

مشاوره تخصصی

تیم حرفه ای واحد فروش و بازرگانی آلیش لند همواره آماده ارائه مشاوره های تخصصی برای شما عزیزان برای انتخاب بهترین محصول ، با کیفیت ترین محصول و مناسب ترین محصول با توجه به نیازهای شما مشتریان عزیز و محترم میباشد .

کمترین هزینه حمل

آلیش لند تمامی سفارشات خود را با بهترین سرویسهای ارسال از اروپا و ترکیه بسته به انتخاب شما با ارسال عادی یا اکسپرس و به همراه ضمانت سلامت فیزیکی ارسال مینمایید.با توجه به حجم بالای سفارشات میتوانیم این اطمینان را بدهیم که هزینه ارسال از اروپا و ترکیه تا درب منزل شما پایین ترین هزینه ممکنه میباشد همچنین مبنای هزینه محاسبه شده در قسمت هزینه ارسال از اروپا و ترکیه بر مبنای خرید بالک (حجیم و زیاد) محاسبه میگردد حتی برای سفارشات تکی و کوچک ، به عبارت دیگر هزینه ارسال برای تمامی مشتریان سرشکن میشود.

تحویل سریع

کالاهای خریداری شده که در انبار فروشگاه های خارج از کشور موجود هستند و پس از خرید برای ما ارسال میشوند. میانگین زمان تحویل کالاها 2 تا 3 هفته‌ کاری است. کالاهایی که در انبار فروشگاه مورد نظر جهت خرید موجود نیستند، بلافاصله پس از ثبت سفارش ما فروشنده کالا را به انبار ارسال میکند و سپس از طریق آنها برای دفتر ما در اروپا و یا ترکیه ارسال میشوند. تحویل این نوع کالاها ممکن است مدت زمان بیشتری به طول بیانجامند و بستگی به ارسال فروشنده دارد.