فروشگاه اینترنتی آلیش لند

بدین منظور ارائه بهترین خدمات در زمینه فروش، ارسال سریع، حمایت همه جانبه از مشتری با روابطی مبتنی بر احترام و صمیمت را اهداف ” آلیش لند” قرار دادیم و امید آن داریم تا با تلاشی بی وقفه به جایگاهی ارزشمند در بازار دست یابیم. و همچنین با جذب نیروی انسانی متخصص و متعهد و ایجاد زیرساخت‌های نرم افزاری و سخت افزاری بروز و همچنین تعامل سازنده با تامین‌کنندگان کالا یک درگاه ارتباطی امن و مطمئن میان تامین‌کنندگان و مصرف‌ کنندگان بوجود آوریم.
گروه آلیش لند از سال ۱۳۸۶ در زمینه های مختلف تجاری فعال است و همچنین کلیه سفارشات مشتریان در دفتر اروپا و ترکیه با دقت و وسواس زیاد از لحاظ کیفیت و عدم وجود زدگی و مشکل کنترل می شوند. در صورت مشاهده هرگونه ایراد با ارسال تصویر به مشتری هماهنگی های لازم جهت عودت وجه و یا سفارش مجدد انجام می شود. با این وجود دیگر احتمال ارسال کالای معیوب و اشتباه به مشتری وجود نخواهد داشت و محصولات موجود در سایت ۱۰۰٪ اصلی می باشند و مشتریان می توانند با اطمینان از اصالت کالا خرید نمایند.

Telegram  Instagram  Aparat  Twitter  Facebook

آلیش – Alış به معنی خرید کردن و یا Buying، و آلیش لند- Alış Land – به معنی سرزمین خرید و یا Buying Land میباشد ، ما در آلیش لند Alish Land سرزمینی جدید و شگفت انگیزی برای خرید شما عزیزان دور هم آورده ایم تا به بازارهای جهانی و معتبر دنیا دست پیدا کنید . آلیش لند یکی از تخصصی ترین وب سایت های فروشگاهی با امکان خرید انواع محصولات و کالاهای مدرن و بروز از فروشگاه ها و وب سایت های مطرح و بروز دنیا میباشد که کاربران میتوانند محصولات مورد نیاز خود را هم از میان محصولات موجود در سایت سفارش دهند و هم میتوانند با ثبت سفارش از وب سایت مورد نظر کالاهای مورد نظر خود را سفارش داده و خرید نمایند. مجموعه آلیش لند با دارا بودن دفاتری در کشورهای آلمان، ترکیه، انگلیس و ایران تلاش مینماید با ارائه بهترین خدمات برای مشتریان همواره رضایت مشتریان را جلب نموده و بهترین خدمات را به مشتریان عزیز ارائه نماید. همچنین این مجموعه در  زمینه صادرات محصولات ایرانی و تولیدات ایرانی به کشورهای اروپایی فعالیت های خوبی را آغاز نموده است .
این مجموعه با دسترسی آسان به تامین کنندگان کالا و محصولات مختلف از برندهای مطرح دنیا سعی می کند با قیمتی مناسب کالاها را به ایرانیان عزیز ارائه نماید. حمل و نقل کالا از مبادی رسمی جمهوری اسلامی ایران قطعا هزینه های گمرکی مضاعفی را به ما تحمیل می نماید اما دسترسی به تامین کنندگان اصلی باعث می شود تا در مجموع کار با کیفیت و قیمت مناسبی به مشتریان ارائه گردد.