خرید از سایت جوماشاپ – Jomashop . جوماشاپ یک شرکت خرده فروش و عمده فروش آنلاین است که کار فروش محصولات لوکس چون ساعت، ابزار نوشتن، کیف، اکسسوری های مختلف و کالای هدیه را انجام میدهد. این شرکت در سال ۱۹۸۷ میلادی راه اندازی شده و محصولات خود را به سرتاسر دنیا ارسال میکند. یکی از ویژگی های این سایت در مقایسه با سایر رقبا، قیمت های مناسب تر محصولات و تخفیف هایی است که معمولا همیشه برروی محصولات وجود دارند.
خرید از سایت اکسسورایز – Accessorize . اکسسورایز مانسون (Monsoon Accessorize) یک شرکت خصوصی بریتانیایی است که در واقع دارای ۲ برند معروف مانسون و اکسسورایز است. این شرکت در سال ۲۰۱۸ بیش از ۱۸۱ فروشگاه در بریتانیا داشته است.پیتر سیمون، برند مانسون را در سال ۱۹۷۳ پایه گذاری کرد و سپس در سال ۱۹۸۴ بود که برند اکسسورایز متولد گردید. اکسسورایز یکی از برندهای محبوب زنان در بریتانیاست، برندی که به کار طراحی و فروش محصولات زنانه متنوع از پوشاک گرفته تا کیف و جواهرات و اکسسوری های مختلف چون دستبند، گردنبند و … می پردازد.
دنیل ولینگتون یک برند معروف سوئدی ست که در سال ۲۰۱۱ توسط کارآفرین شناخته شده، Filip Tysander تاسیس گردید. دنیل ولینگتون یا DW محصولات خود را بر پایه طرح هایی مینیمالیست و حداقلی تولید میکند که مورد توجه بسیاری قرار گرفته است.این شرکت که در بخش ساعت فعال است تا کنون بیش از ۶ میلیون مدل ساعت در سرتاسر جهان و بخصوص در میان نسل جوان بفروش رسانده است. مقر اصلی این کمپانی در شهر استکهلم سوئد قرار دارد. اگر شما هم تمایل به تهیه محصولات اصلی و اورجینال این شرکت دارید، میتوانید از بخش ثبت سفارش جدید در سایت آلیش لند برای خرید از DW اقدام نمایید.
خرید از سایت Saat&Saat – این فروشگاه با مجموعه بزرگی از برندها و ساعت های مطرح دنیا برای خانم ها، آقایان و کودکان و نوجوانان از سازندگان بزرگ دنیا، سایت مناسبی برای علاقمندان به خرید ساعت  و زیورآلات میباشد .
خرید از سایت HizliSaat – این فروشگاه با مجموعه بزرگی از برندها و ساعت های مطرح دنیا برای خانم ها، آقایان و کودکان و نوجوانان از سازندگان بزرگ دنیا، سایت مناسبی برای علاقمندان به خرید ساعت  و زیورآلات میباشد .
خرید از سایت SaatCim – این فروشگاه با مجموعه بزرگی از برندها و ساعت های مطرح دنیا برای خانم ها، آقایان و کودکان و نوجوانان از سازندگان بزرگ دنیا، سایت مناسبی برای علاقمندان به خرید ساعت  و زیورآلات میباشد .
خرید از سایت OpmarOptik- این فروشگاه با مجموعه بزرگی از برندها و انواع مختلف عینک های مطرح دنیا برای خانم ها، آقایان و کودکان و نوجوانان از سازندگان بزرگ دنیا، سایت مناسبی برای علاقمندان به خرید عینک میباشد .
خرید از سایت Atasun Optik – این فروشگاه با مجموعه بزرگی از برندها و انواع مختلف عینک های مطرح دنیا در طرح ها و مدل های متفاوت برای خانم ها، آقایان و کودکان و نوجوانان از سازندگان بزرگ دنیا، سایت مناسبی برای علاقمندان به خرید عینک میباشد .
خرید از سایت So Chic – این فروشگاه با مجموعه بزرگی از برندها و انواع مختلف زیورآلات، دستبند، گردنبند، گوشواره، آویز گردن، انگشتر، عینک، ساعت و نیم ست و تمام ست های زیبا و شیک و با کیفیت در طرح ها و مدل های متفاوت برای خانم ها، آقایان و نوجوانان از سازندگان بزرگ دنیا، سایت مناسبی برای علاقمندان به خرید زیورآلات و اکسسوری میباشد .
خرید از سایت Stradivarius – این فروشگاه با مجموعه بزرگی از محصولات مختلف دز زمینه پوشاک، کفش، زیورآلات و اکسسوری با کیفیت در طرح ها و مدل های متفاوت سایت مناسبی برای علاقمندان به خرید پوشاک،کفش، زیورآلات و اکسسوری میباشد.
خرید از سایت Bershka – این فروشگاه با مجموعه بزرگی از محصولات مختلف دز زمینه پوشاک، کفش، زیورآلات و اکسسوری با کیفیت در طرح ها و مدل های متفاوت سایت مناسبی برای علاقمندان به خرید پوشاک،کفش، زیورآلات و اکسسوری میباشد.
خرید از سایت H & M – این فروشگاه با مجموعه بزرگی از محصولات مختلف دز زمینه پوشاک، کفش، زیورآلات و اکسسوری با کیفیت در طرح ها و مدل های متفاوت سایت مناسبی برای علاقمندان به خرید پوشاک،کفش، زیورآلات و اکسسوری میباشد.
خرید از سایت Pull & Bear – این فروشگاه با مجموعه بزرگی از محصولات مختلف دز زمینه پوشاک، کفش، زیورآلات و اکسسوری با کیفیت در طرح ها و مدل های متفاوت سایت مناسبی برای علاقمندان به خرید پوشاک،کفش، زیورآلات و اکسسوری میباشد.